Közúti elsősegélynyújtási tanfolyam

A jogosítvány megszerzésének egyik feltétele a Közúti elsősegélynyújtási ismeretekből tett vizsga. A Magyar Vöröskereszt kirendeltségein levizsgázott tanulók adatai automatikusan kerülnek továbbításra az Okmányirodába.

Autósiskolánkban szakember végzi a felkészítést az iskola tulajdonában lévő eszközökkel (ambulanciás baba, kötözőpólyák, bukósisak stb.).

Szeretettel várunk akkor is, ha nem az autósiskolánkban kívánod megszerezni a jogosítványt!

Költsége:

• tanfolyam 12.000 Ft

• vizsgadíj 18.000 Ft (Magyar Vöröskereszt)

Az autósiskola nem jelenthet benneteket vizsgára, mindenkinek személyesen kell intéznie. Lehetőség van telefonon bejelentkezni a Magyar Vöröskereszthez, de a tapasztalatok alapján nagyon ritkán veszik fel a telefont. Személyesen is ellátogathattok a központi irodába vagy egyéb kirendeltségeihez, de már online is helyet tudtok foglalni, ahol a vizsgadíjat is be tudjátok fizetni azonnal. Javasoljuk, hogy minél előbb foglaljatok vizsgaidőpontot a tanfolyamhoz közel eső napok valamelyikére. Regisztráció után lehet belépni.
Online jelentkezés