E-learning

Az e-learning egy online távoktatási forma, mely - tesztek közbeiktatásával - végigvezet a teljes tananyagon.

Autósiskolánk lehetőséget biztosít, hogy a saját időbeosztásod szerint készülj fel az elméleti vizsgára. A világ bármely részén elsajátíthatod a szükséges ismereteket, csupán egy internet kapcsolat és egy arra alkalmas gép szükséges. A tanfolyam próbavizsgával zárul. A program tartalmazza az elméleti vizsgán előforduló összes kérdést.
Az oktatóanyagok asztali számítógépen és laptopon (Flash player használatával),a hatósági vizsgafelkészítő gyakorló tesztek pedig ezen kívül mobil eszközökön is (elsősorban tableten) megjeleníthetőek, csak stabil internetkapcsolat és internetes böngésző kell hozzájuk. A programot korlátozott ideig használhatod.

Ha csak a tesztkérdéseket szeretnéd gyakorolni, kattints ide.

A KRESZ vizsgára jelentkezés menete:

• Az autósiskolánk nyitvatartási idejében személyesen kell jelentkezned a szükséges igazolványaiddal.
  • Az adataid megadása és a megfelelő összeg befizetése után e-mailen keresztül kapsz egy értesítést, hogy megkezdheted a felkészülést a kötelező regisztráció után.
  • Az e-learning képzés befejezésekor töltsd le a tanfolyam igazolást.
  • Az elméleti vizsgára való jelentkezéshez kérjük gyere be az autósiskolába, hogy aláírd a Jelentkezési lapot. Hozd magaddal az orvosi alkalmassági igazolást, ezekkel együtt tudunk KRESZ vizsgára jelenteni. A sikeres elméleti vizsga után megkezdheted a vezetést.

Abban az esetben, ha másik autósiskolában kívánod folytatni a tanulmányaidat, mert csak az e-learning tanfolyamot szeretnéd nálunk végezni, kiállítunk neked egy igazolást, amivel a kiválasztott képzőszervben folytathatod a felkészülést.

E-learning bemutatók

Hatósági képzés díja

Oktatóanyag hozzáférési ideje: 180 nap/75 óra
Póthozzáférés
  30 nap/10 óra

A1 (B) 24.000 Ft
A kiegészítő∗ 24.000 Ft
A 39.000 Ft
A1 39.000 Ft
A2 39.000 Ft
B 47.000 Ft
8.000 Ft
C 55.000 Ft
12.000 Ft
E (C) 40.000 Ft
8.000 Ft
D 45.000 Ft
12.000 Ft

∗ A már meglévő — 2 éves — motoros vezetői engedélyeddel szeretnél egy nagyobb kategóriás motort vezetni.