Honosítás

Autósiskolánk teljes körű ügyintézéssel, több tolmáccsal, valamint idegen nyelvet beszélő oktatókkal várja a külföldi jogosítvánnyal rendelkezőket és azokat a külföldi állampolgárokat, akik hazánkban szeretnének vezetői engedélyt szerezni.

A honosítási eljárás során kiadott — okmányirodai —  határozat dönti el, hogy tanfolyamköteles vagy tanfolyammentes vizsga szükséges-e a jogosítvány cseréjéhez.  Az elméleti vizsga történhet számítógépen vagy szóbeli formában.  Angol, német és román nyelvű számítógépes tesztprogram áll lehetőségre a KRESZ vizsgán, egyéb esetben hivatalos tolmács működik közre a kérdések és válaszok lefordításában.

Autósiskolánk az elméleti és a gyakorlati vizsgára való felkészülésben is tud segíteni.

Szívesen állunk rendelkezésére telefonon, illetve e-mailen keresztül is a további részletek megbeszélésére. Angol nyelvű érdeklődőknek ügyintézőnk, Csuport Orsolya ad felvilágosítást.

Az alábbi linkre kattintva angol nyelven is tájékozódhat a hivatalos ügymenetről és a szükséges iratokról: